top of page

Questions and Answers

公開·40 位會員

[[SOT@@]] A N Trepça transmetim i drejtpërdrejtë 2022 07/12/2023


... Trepça '89 Ramiz Sadiku – Gjilani Feronikeli 74 – Istogu Dardania – Drita ... Malisheva Kika transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 dhjetor 20 Malisheva Kika ...


Kryeministri Kurti priti në takim Bordin e Trepçës - Zyra e Kryeministrit2 Dhjetor, 2022 Prishtinë, 2 dhjetor 2022 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti priti në takim Bordin e Ndërmarrjes Trepça Sh. A, të kryesuar nga Bahri Hyseni dhe u. d e Kryeshefit të Ndërmarrjes Trepça Sh. A, Enis Abdurrahmani, për të diskutuar punën e deritanishme dhe hapat e mëtejmë. Me pagë mesatare prej 805 euro për minatorët, Trepça është ndër punëdhënësit kyçë në zonat ku operon. Së fundmi, krahas fillimit të pagesave të kontributeve pensionale të punëtorëve për herë të parë pas shumë vitesh, në kuadër të skemës së praktikës në punë, Trepça ka angazhuar 210 punonjës dhe së shpejti planifikon të hapë pozita të reja për të freskuar fuqinë punëtore. Parashikuesja e motit merr propozim për martesë gjatë Parashikuesja e motit merr propozim për martesë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë. E.K /; 06 April 2022 - 11:35. Parashikuesja e motit merr propozim për ... KB TREPÇA - 🚨Loja transmetohet ne T7 Dita e ndeshjes! 24 jan 2021 — Loja transmetohet ne T7 Dita e ndeshjes! KB Trepça - Golden Eagle Ylli Ora: 17:00 / Palestra Minatori Transmetim i drejtpërdrejtë ne Kujtesa. (SHIKO TV) Andorra Kosova shiko live 12/10/2023 12 tet 2023 — [[TRANSMETIM]'''] Polonia U21 Kosova U21 transmetim i drejtp 4 ditë më 2022 12. 2023 2 orë më parë — (ShikoEdicioni i tretë i Lojërave ... Kryeministria njofton për agjendën e Albin Kurtit gjatë së enjtes Zyra e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, ka njoftuar për agjendën e tij... Policia e konfirmon, konfiskohet një motobarkë në pronësi të Radoiçiqit Policia e Kosovës e ka konfirmuar se është konfiskuar një motobarkë në pronës... Një javë nga krimi ndaj Liridonës: Burri i saj, një familjar dhe një vrasës me pagesë të përfshirë në vrasjen mizore Sot janë bërë një javë nga krimi që tronditi Kosovën, vrasja e Liridona Adema... Sot ‘çele guri gojën’, Kurti në vitin 2019: Testi PISA tregon që jemi në proces për ta humbur lirinë Kosova është renditur ndër të fundit në tri testet e programit ndërkombëtar p... Televizioni iranian hakohet gjatë transmetimit të drejtpërdrejtëAutori: Gazeta inFokus 10:26 | 09 October 2022 Televizioni shtetëror në Iran është hakuar gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë, si shenjë proteste për krerët shtetërorë. Grupi i hakerëve e ka quajtur veten “Adalat Ali”, apo “Drejtësia e Aliut”. Për këtë ngjarje është raportuar pasi të paktën tre persona janë qëlluar për vdekje në protestat që kanë nisur javë më parë, pas vdekjes së Mahsa Aminit. -Advertisement- Amini, 22-vjeçare, ka vdekur teksa ka qenë në mbajtje nga Policia për Moral në Teheren, nën supozimet se nuk e ka vendosur si duhet mbulesën në kohë. Vdekja e saj ka nxitur një valë të pashembullt të protestave në Iran. Edicioni i lajmeve është ndërprerë me imazhet në të cilat është parë lideri suprem, Ali Khamenei dhe një shënjestër në kokën e tij, fotografi të Aminit dhe tri grave tjera të vrara në protestat e fundit. Në video janë bërë thirrje edhe për bashkim të popullatës në protesta dhe ngritje të zërit. Rebelime të tilla kundër Khameneit janë shumë të rralla, pasi ai ka gati thuajse kontroll të plotë brenda Iranit. Të shtunën, në disa video të publikuara në rrjetet sociale janë parë disa studente në një universitet në Teheran duke bërtitur “humb”, gjatë vizitës së presidentit iranian, Ebrahim Raisi. Të premten, zyrtarë të forenzikës në Iran kanë thënë se Amini ka vdekur nga dështimi i shumëfishtë i organeve dhe jo nga goditjet në kokë, siç besojnë familjarët e saj dhe protestuesit. Grupet për të drejta të njeriut kanë thënë që më shumë se 150 persona janë vrarë prej kur kanë nisur protestat në Republikën Islamike më 17 shtator. Televizioni iranian hakohet gjatë transmetimit të Televizioni iranian hakohet gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë. 10:26 | 09 October 2022 Autori: Infokusi. Televizioni shtetëror në Iran është hakuar gjatë ... /REL Kamberi në RTS: Nëse Kosova është Serbi, a mundet Vuçiqi të shkojë atje pa lejen e tyre? Bartësi i listës “Lufta politike e shqiptarëve vazhdon”, Shaip Kamberi, ka th... A do të bjerë borë, ky është parashikimi i motit për nesër Për të enjten parashikohet të mbajë mot i vranët dhe pritet kohë pas kohe të... Policia bastis një shtëpi në veri, gjen uniforma policore e ushtarake dhe shok-bombë Pasditen e sotme, Policia e Kosovës ka zhvilluar bastisje në një shtëpi në Mi... Syla: Kurti së paku të kërkojë falje publike që e ka mashtru popullin për Asociacionin Analisti Valon Syla ka thënë se opozita duhet t’i qes kushte kryeministrit Ku... Haradinaj: Institucionet e rendit dhe ligjit na e kanë kthyer besimin në shtet Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për... Gjatë vitit 2022, Trepça ka arritur që të ulë shpenzimet, të rrisë të hyrat dhe të rrisë investimet kapitale nga buxheti vetanak. Shpenzimet e pagave dhe shpenzimet operative janë ulur për 9 për qind, respektivisht 18 për qind, të hyrat nga shitja e koncentratit të plumbit e zinkut janë rritur për 23 për qind, ndërkaq investimet kapitale nga buxheti vetanak për vitin 2022 janë rritur për 20%. Falë një plani të kujdesshëm, ndërmarrja ka kursyer mbi 1800 MWh energji gjatë këtij viti krahasuar me periudhën paraprake, ndonëse është ballafaquar me çmimin e ngritur të tregut ndërkombëtar të energjisë. Finis Vitae (End of Life) Discussion page 7 sht 2023 — [TV<] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25 mar2018 / 10:47 06. more ▻ Vizitë në minierën “Trepça”, 23. [[sot@@]] Republika ...


關於

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

會員

bottom of page